Sunucu Barındırma

co-location,sunucu-barindirma hizmeti ile yüksek ddos koruması, kesintisiz hizmet ve yüksek performanslı donanımların tadını çıkarın
Gelişmiş ve tamamen ücretsiz yönetim paneli Yüksek performanslı yeni nesil cihazlar
  • M2 SSD Yüksek Hızda NVMe SSD
  • Altyapı Yedekli Altyapı
  • CPU Yüksek Güçte CPU
TkyNET Sunucu Barındırma

Hizmetimiz hakkında fiyat teklifi almaya ne dersin?

İşletmenizi Büyütmek İçin İhtiyacınız Olan Tüm Özellikler

Kontrol Sizde! Dilediğiniz Gibi Paketlerinizi Yönetebilirsiniz!

Yüksek Hızlı İşlemci

Yüksek Hızlı İşlemci


XEON işlemciler ile Bireysel hostinglerimizde ve reseller hostinglerimizde yüksek verim elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlandırma

Uygun Fiyatlandırma


TkyNET hizmetlerinde en uygun fiyat politikasını uygulayan sektörünün nadir firmalarından birisidir.

Yüksek Performans Garantisi

Yüksek Performans Garantisi


TkyNET hizmetleri için ayrılmış olan son model ve sorunsuz cihazlar ile gerçek performansı hissedeceksiniz!

Sunucu barındırma, co-location size ait olan bir fiziksel cihazın verimerkezlerinde veyatta datacenter firmalarının üzerinde bize ait olan kabinlerimizde belirli bir ücret karşılığında çalıştırılmasına denmektedir.
Sunucu barındırma ücretleri cihaza göre değişmektedir. En doğru fiyatı alabilmek için TkyNET destek sistemi üzerinden veyatta her hangi bir iletişim kanalı üzerinden iletişim kurarak doğrudan teklif almanız gerekmektedir.
Anlaşmalar yapıldıktan sonra cihazınızı verimerkezine göndermeniz gerekecektir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile size kolaylık sağlıyoruz ancak tam zaman vermek gerekirse cihaziniz verimerkezine ulaştıkdan sonra cihazın kontrolleri, termal macunu değiştirilmesi vb. işler yapıldıktan sonra bir kaç saat içersinde cihazınız çalışır duruma getirilerek sizlere teslim edilmektedir.
Ekstra amper ücretleri hakkında tam bir bilgi alabilmek için TkyNET destek sistemi üzerinden destek ekibi ile iletişim kurmanız gerekmektedir. TkyNET multi lokasyondan barındırma hizmeti verdiği için seçtiğiniz verimerkezine göre ekstra amper ücretleri değişmektedir. Barındırma ücretlerinde her 1U barındırma için 1 Amper ücretsiz olarak sizlere tanımlanmaktadır.
Cihazınızı destek talebi açarak verimerkezi seçtikten sonra size belirtilen adrese kargolamanız veyatta kendinizin getirmesi gerekmektedir. Kargolanması durumunda destek sistemi üzerinden görevlilere kargo takip numarasını kesinlike iletmeniz gerekmektedir.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı