TkyNET Üyelik Üyelik Sözleşmesi
29/08/2006 Tarihli, 26274 Sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 Tarihinden itibaren Kimlik numarası belirtmeniz yasal zorunluluktur.

tky.net.tr genel üyelik ve kullanım sözleşmesi,
 1. Bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır,
 2. Üyelik bilgileri kesinlik ile doğru olarak verilmelidir,
 3. Şirketimiz üyeliğinizi iptal etme hakkını saklı tutar,
 4. Gerçeği yansıtmayan bilgi yer alan üyelikler iptal edilir,
 5. Her bir mail adresi ile sadece bir üyelik açılabilir,
 6. Üyelikler log kayıtlarının saklanma zorunluluğu ilkesine bağlı olmak üzere giriş yapılmadığı süreç itibari ile 5 yıl silinemez(Giriş kayıtları, sms kayıtları, e-posta kayıtları ve bildirim kayıtları),
 7. Üyeliğinde borç olan ve bir ay içerisinde borç kapatılmamış ise üyelik ve içerisindeki tüm hizmetler kapatılabilir,
 8.  Firmamıza ait yasal olarak kanıtlanmamış bir konu olmadan, internette ve yazılı basında açıldığı tespit edilen herhangi bir şikayete ait üyelik, tespit edilmesi durumunda ilgili üyelik,aktif hizmetleri durdurulabilir ve doğabilecek her türlü zarardan firmamız sorumlu tutulamaz. İlgili üyelik hakkında firmamız bu olumsuz görüşünden dolayı yasal işlem başlatabilir,
 9. Borcunuz olması ve uyarılara rağman ödeme yapmamanızda, varsa üyeliğinize tanımlı kredi kartınızdan borcunuz tahsil edilir veya üyeliğiniz iptal edilir,
 10. Tarafımızdan gönderilen hertürlü reklam, uyarı, uyarı ve bilgi SMS ve e-postaları almayı kabul etmiş sayılırsınız(TkyNET İsteğe Bağlı Ticari İçerik Gönderir ancak istersede İHS üyeliğini kullanarak sadece ticari içerik gönderebilir),
 11. Üyeliğin sahte veya alakasız kimlik bilgileri ile açılmasından şüphe duyulması üzerine üye girişi engellenir ve kimlik talep edilir.
 12. Üyelik bilgilerinizi TkyNET asla 3. kişilerle paylaşmaz. Üyeliğinizde oluşabilecek hatalarda(hesabınıza başkasının giriş yaparak ürünlerinize zarar vermesi vb. olaylarda) asla tky.net.tr suçlu gösterilemez TkyNET güvenlik için çift adımlı doğrulama, e-posta ile doğrulama ve sms ile doğrulama sistemlerini opsiyonel olarak sizlere sunar. TkyNET tüm önemli verilerinizi özel şifreleme yöntemleri ile asla geri açılamayacak şekilde şifrelemektedir.tky.net.tr/forum taraflı kullanım ve üyelik sözleşmesi,
 1. Forum içinde uygunsuz, cinsel içerikli, hakaret içeren, yasalara aykırı mesaj atmak yasaktır. Forumdaki mesajların hepsini okumamız mümkün olmayabilir. Bu nedenle bu tür mesajlardan forum yöneticileri sorumlu tutulamaz.
 2. Bu forumdaki bilgiler siz istemedikçe 3. kişilere verilmez. Herhangi bir hack saldırısında verilerinizin tehlike altında olmasından forum yöneticileri sorumlu tutulamaz.
 3. Kurallara uymamanız durumunda forumdan süreli veya süresiz uzaklaştırılabilirsiniz. Ayrıca gerek duyulduğunda IP adresiniz kayıtları incelenmektedir. Forum yöneticileri forumdaki mesajları silme ve değiştirme hakkına sahiptir. Foruma yazdığınız bilgiler veritabanında, forum giriş bilgileriniz ise "çerez" (cookies) olarak bilgisayaranızda saklanmaktadır.
 4. tky.net.tr yöneticileri yaptığınız tüm kural dışı harekette size ceza işlemi veya yasaklama işlemi gerçekleştirebilir.
 5. Kişisel bilgileriniz özel şifreleme yöntemleri ile şifrelenmektedir , şifrelenen belirli kısımlar web sitesinin işleyişi için üyeliklerinize yüklenir ve bu veriler web siteminiz belirli yerlerine erişirken kontrol edilmektedir.
 6. tky.net.tr yöneticileri yayımladığınız içeriklerin hiçbirinden sorumlu değildir herhangi bir yasal soruşturmada tüm bilgilerinizi türkiye cumhuriyeti ile paylaşıcaktır ve tüm yasal yükümlülüğü ortadan kalkacaktır.
 7. Herhangi bir durumdan dolayı yasaklanmanız durumunda tky.net.tr yöneticileri sorumlu tutulamaz.
 8. Üyelik oluştururken forum kuralları nı okuduğunuzu ve uyucağınızı onaylanmış olursunuz .
 9. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
 10. Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 11. Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.
 12. Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.
 13. Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.
 14. İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.
 15. Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Kocaeli (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 16. sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.
 17. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 18. Mevcut ürününüzü kullanımınızdan memnun kalmamamız durumunda ürününüzü diğer ay suspend etme haklarını elimizde tutarız veya belirli gün içersinde kalan kullanımınızı nakit olarak size iade ederek suspend etme hakkınıda elimizde tutmaktayız.
Üyelik sözleşmesindeki maddeler her an güncellenebilir bunun takip sorumluluğunu hizmet sözleşmemiz gereğince siz üstlenmiş olmaktasınız.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı