TkyNET Üyelik Hizmet Sözleşmesi
Hizmet Sözleşmesi
TkyNET hizmet sözleşmesi her an güncelleyebilir tky.net.tr adresine üye olarak tüm sözleşmelerimizi kabul etmiş sayılacaksınızdır. Hizmet sözleşmesine uyulmaması durumunda TkyNET hizmetinizi iade yapmaksızın iptal edebilir, askıya alabilir veyatta iade yaparak iptal edebilir.
Sanal Sunucu ve Sanal Dedicated Paketlerimizi İlgilendiren Maddeler,
 1. IPv4 Kullanım sözleşmesini içeren tüm maddeleri kabul etmiş sayılmaktasınız(Bahsi geçen sözleşme: IPv4 Sözleşmesi).
 2. Sanal Sunucu üzerinde devamlı olarak bir indirme veyatta upload yapmak yasaktır.
 3. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı internet sitesi barındırma, dosya barındırma veyatta kanun dışı bir kullanım kesinlikle yasaktır.
 4. Sosyal medyada veyatta her hangi bir topluluk üzerinden DDos testi, sızma testi veyatta benzer bir test yaptırmak yasaktır.
 5. Sunucu bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşmanız önerilmez TkyNET sizden kaynaklı hiç bir hatadan dolayı sorumlu tutulamaz.
 6. Sunucularınızdan başka bir sunucuya, siteye, uygulamaya veyatta her hangi bir yere zararlı amaçlı hiç bir trafik gönderimi yapılamaz. Her hangi bir saldırı çıkışı fark edildiği an hizmetiniz kalıcı olarak iptal edilir ve saldırı çıkışı yaptığınız yasal mecralara bildirilir.
 7. Sunucunuzu proxy sistemi bayiliği veyatta bireysel kullanımlar için proxy kurmak yasaktır.

Hosting Paketlerimizi İlgilendiren Maddeler,
 1. IPv4 Kullanım sözleşmesini içeren tüm maddeleri kabul etmiş sayılmaktasınız.
 2. Paylaşımlı hosting paketlerinde devamlı yüksek CPU kullanımı yasaktır.
 3. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı internet sitesi barındırma, dosya barındırma veyatta kanun dışı bir kullanım kesinlikle yasaktır.
 4. Spam mail, toplu mail veyatta mail hizmetlerimizi spama götürecek tüm işlemleriniz yasaktır.
 5. Türkiye ve uluslar arası yasaları aykırı içerik barındırılamaz.
 6. DDos Saldırısı almaya teşvik ve teşvike dayalı içerik haber ve konuşma yapılamaz(Ağır saldırı alan müşterilerimizi paylaşımlı hosting sisteminden sanal sunucu hizmetlerine yönlendirebiliriz).
 7. IP kullanımına veya sizden sonraki kullanım amaçlarına risk oluşturacak tüm içerik, yayın ve network hareketlerinden kaçınılmalıdır.

SinusBot & Discord Bot Paketlerimizi İlgilendiren Maddeler,
 1. Devamlı olarak upload yaptırmak yasaktır.
 2. Yüksek boyutlu dosya yükletilmesi yasaktır(+1024MB).
 3. SinusBot veyatta Discord Bot satın alarak "Sanal Sunucu & Sanal Dedicated" Kullanım sözleşmesinde bulunan tüm maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.
 4. Devamlı olarak sinusbot hizmetinize TkyNET destek ekibi tarafından ayarlanan ayarları bozmak yasaktır bozmanız durumunda devamlı olarak tky.net.tr görevlilerinden düzeltme talep etmek yasaktır(TkyNET yetkilileri yoğunluğa göre yardımcı olabilir ancak bir zorunluluğu bulunmamaktadır).

TeamSpeak3 & Yatqalı TeamSpeak3 Paketlerimizi İlgilendiren Maddeler,
 1. IPv4 Kullanım sözleşmesini içeren tüm maddeleri kabul etmiş sayılmaktasınız(Bahsi geçen sözleşme: IPv4 Sözleşmesi).
 2. TeamSpeak3 Sunucunuzun icon bölmesi üzerinden yüksek boyutlu icon yüklemek ve bunu devamlı yapmak yasaktır(Anormal olarak tek seferde 100.000 Resim ve fazlası yüklenmesi yasaktır).
 3. Sosyal medyada veyatta her hangi bir topluluk üzerinden DDos testi, sızma testi veyatta benzer bir test yaptırmak yasaktır.
 4. TkyNET görevlileri sizden kaynaklanan hiç bir hata ile ilgilenmek zorunda değildir bu tamamen mevcut zamandaki yoğunluğa göre değişmektedir.
 5. Ayda 3 defadan fazla sıfırlama talebi göndermeniz durumunda formatlama başına 5TL+KDV ücret ödemeniz gerekmektedir(Ayda 3 kez ücretsiz).
 6. Hizmetlerimizde lisanslı teaspeak ve eski sürüm teamspeak3 kullanılmaktadır. BlackList yenmesi durumunda TkyNET sizden 10TL+KDV ücret talep etme hakkını elinde bulundurmaktadır.
 7. Yatqalı teamspeak3 üzerinden oluşturacağınız port üzerindeki tüm kullanıcılar teamspeak3 kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılır ve hizmet sözleşmesini ihlal etmesi durumunda sizi sorumlu göstermektedir.
 8. Oda içlerine virüslü dosya, türkiye cumhuriyetine aykırı dosya yüklenmesi yasaktır.
 9. Yatqalı hizmetlerde ağır DDos saldırısı almanız durumunda TkyNET yurt dışı girişlerinin belli bölmünü kapatabilir ve saldırı sonrasında talep etmeniz durumunda yurt dışı girişleri tamamen açılabilir.

CS 1.6 Sunucuları Paketlerimizi İlgilendiren Maddeler,
 1. Diğer müşterilerin alanına zarar vermeye çalışmak/zarar vermek yasaktır.
 2. Diğer sunucularımızda kendi sunucunuzun reklam yapmak yasaktır.
 3. Sunucu devir işlemlerini hesabınız ile yapmak yasaktır. Ürün deviri için ürün sayfasından direkt karşı tarafa ürününüzü transfer edebilirsiniz.
 4. CPU Değerlerini devamlı yüksek kullanmak yasaktır.
 5. Sosyal medyada veyatta her hangi bir topluluk üzerinden DDos testi, sızma testi veyatta benzer bir test yaptırmak yasaktır.
 6. Zararlı amaçlı hiç bir eklentiyi sunucunuza yüklememeniz gerekmektedir.
 7. Sunucunuza devamlı format atmak yasaktır(günde 30 defa format atma hakkınız bulunmaktadır).
 8. Sunucu diskini dolduracak şekilde yüksek dosya oluşturucu eklentilerin kullanımı yasaktır.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı