TkyNET Üyelik IPv4 Kullanım Sözleşmesi
IPv4 Kullanım sözleşmesi,
  1. Satın aldığınız veyatta tky.net.tr üzerinden kiralık olarak aldığınız ip adresleri üzerinden asla saldırı çıkışı veyatta başka bir verimerkezine veyatta benzer hizmet veren hiç bir kuruma ve kuruluşa zarar verecek haraketler yapamassınız.
  2. DDos Saldırısı almaya teşvik ve teşvike dayalı içerik haber ve konuşma yapılamaz.
  3. Özellikler mail blacklist servislerine kesinlikle girmemeli girer ise acilen çıkartılmalıdır.
  4. Türkiye ve uluslar arası yasaları aykırı içerik barındırılamaz.
  5. IP Whois kayıtları gerçek iletişim bilgileriniz olmalıdır, gelen bildirileri düzenli kontrol etmeniz gereklidir.
  6. IP adresleri size seçici olarak kiralanmış bir hizmet olduğundan sonraki kullanıcılara herhangi bir şekilde zarar verecek yerlerde yayınlanmamalıdır.
  7. IP kullanımına veya sizden sonraki kullanım amaçlarına risk oluşturacak tüm içerik, yayın ve network hareketlerinden kaçınılmalıdır.
  8. Mail, oyun veya web hizmetleri ile ilgili herhangi bir serviste engelleme olacak şekilde kiraladığınız ip adreslerini kullanmaktan kaçınmalısınız.
  9. Kiraladığınız ip adreslerinde iade talep edemessiniz. Satın aldığınız veyatta kiraladığınız ip adresini değiştirmek için tekrar ipv4 satın almanız gerekmektedir. 
  10. Kiraladığınız IPv4 Whois bilgilerini doğru ve güncel bilgilerinizi girmekle yükümlüsünüz.

Yukarıda belirtilen şartlara uyulmaması durumunda tky.net.tr yönetimi hizmetinizi askıya alabilir, ıpv4 adresinizi geçici veyatta kalıcı olarak iptal edebilir, hizmetinizi yedekleyerek silebilir veyatta hizmetinizi doğrudan silebilir. IP Adresi satın alırken yukarıda belirtilmiş olan maddelere uyacağınızı kabul etmiş olarak sayılırsınız.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı