SinusBot Müzik Botu

SinusBot satın al ve topluluğunuza veyatta arkadaşlarınıza istediğiniz zaman ts3 müzik botunun kolay yönetimin ve sorunsuz hizmetin keyfini çıkarın.
Gelişmiş ve tamamen ücretsiz yönetim paneli Yüksek performanslı yeni nesil cihazlar
  • M2 SSD Yüksek Hızda NVMe SSD
  • Altyapı Yedekli Altyapı
  • CPU Yüksek Güçte CPU
TkyNET SinusBot Müzik Botu
sinusbot teamspeak3 ve discord platformları için geliştirilmiş olan müzik botudur. Sinusbot ile 7/24 aktif kişilere yayın yapabilir veyatta çeşitli ücretsiz eklentileri sayesinde belirlediğiniz şarkıyı açabilirsiniz.Sinusbotunuzu konuşturabilir, sunucunuza yeni gelenleri otomatik olarak başka bir odaya taşıyabilirsiniz.Sinusbot api desteği sayesinde ise kendi eklentilerinizi geliştirebilir ve geliştirdiğiniz eklentileri ücretsiz kullanabilirsiniz api desteği sayesinde yapabileceğinizin bir sınırı bulunmamaktadır.
Evet, sinusbot için özel bir panel var ancak bu panel sadece TkyNET müşterilerine özel olarak kullanıma sunulmuştur. Sinusbot özel paneli üzerinden sinusbot yeniden başlatma, sinusbot kapatma ve açma, sinusbot web panel şifre sıfırlama, sinusbot paneline doğrudan erişim gibi bir çok özel seçenek bulunmaktadır.
Sinusbot satın alma ücreti en ucuz TkyNET adresinde olan 5TL+KDV fiyatlandırmasıdır. Sinusbot yetkili satıcısı türkiyede sadece TkyNET adresidir. TkyNET sinusbot hizmetleri türkiye lokasyon olup en düşük ping değerlerini garanti etmektedir aynı zamanda TkyNET sinusbot hizmetlerine özel dünyada eşi benzeri olmayan özel sinusbot yönetim paneli bulunmaktadır.
Sinusbot kurulumu TkyNET müşterilerine özel tamamen otomatik olarak çalışmaktadır. TkyNET sinusbot hizmetlerinde satın alım sonrasında anında sinusbot paneliniz kurulur ve saniyeler içersinde teamspeak3 veyatta discord sunucunuza sinusbot ürününüzü getirip dilediğiniz şekilde şarkı açabilir veyatta radyo özelliği ile kesintisiz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.
Sinusbot panel ile TkyNET üzerinden satın aldığınız sinusbot hizmetini hiç bir beceri gerekmeksizin kolayca TkyNET sinusbot yönetim paneli üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Sinusbot panel özelliği sadece TkyNET müşterilerine sunulan ücretsiz bir panel desteğidir.
Evet, sinusbot hizmetlerimiz tamamen otomatik bir sistem olsada takıldığınız her konuda müşteri paneliniz üzerinde bulunan destek sistemi üzerinden 7/24 her konu hakkında yardım talep edebilirsiniz ve görevlilerimiz 7/24 sizin sorunlarınızı & isteklerinizi çözüme kavuşturmak için size yardımcı olacaktır.
05.06.2021

Özel Yönetim Paneli

Sinusbot sunucunuzu artık full erişimli olarak yönetebilirsiniz. Özel panel üzerinden sinusbot scriptine doğrudan başlatma, durdurma, yeniden başlatma, şifresini sıfırlama ve formatlama gibi bir çok özelliği kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı