Sanal Dedicated

Sanal dedicated satın al, kirala ve TkyNET için geliştirilmiş olan sanal dedicated kontrol paneli ile bir den fazla sanal sunucuyu anında yönetin!
Gelişmiş ve tamamen ücretsiz yönetim paneli Yüksek performanslı yeni nesil cihazlar
  • M2 SSD Yüksek Hızda NVMe SSD
  • Altyapı Yedekli Altyapı
  • CPU Yüksek Güçte CPU
TkyNET Sanal Dedicated
Ürün Adı Depolama Alanı CPU Ram İp Adresi Fiyat
Sanal Dedicated - Bronze Sanal Dedicated - Bronze
60 GB M2 NVMe SSD
4 CPU Intel® Xeon® E5-2697 v2
8 GB Ecc Ram
1 Ip Adresi
299.90 ₺ / Ay
Satın Al
Sanal Dedicated - Silver Sanal Dedicated - Silver
80 GB M2 NVMe SSD
6 CPU Intel® Xeon® E5-2697 v2
12 GB Ecc Ram
2 Ip Adresi
399.90 ₺ / Ay
Satın Al
Sanal Dedicated - Gold Sanal Dedicated - Gold
100 GB M2 NVMe SSD
8 CPU Intel® Xeon® E5-2697 v2
16 GB Ecc Ram
3 Ip Adresi
499.90 ₺ / Ay
Satın Al

İşletmenizi Büyütmek İçin İhtiyacınız Olan Tüm Özellikler

Kontrol Sizde! Dilediğiniz Gibi Paketlerinizi Yönetebilirsiniz!

Yüksek Hızlı İşlemci

Yüksek Hızlı İşlemci


XEON işlemciler ile Bireysel hostinglerimizde ve reseller hostinglerimizde yüksek verim elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlandırma

Uygun Fiyatlandırma


TkyNET hizmetlerinde en uygun fiyat politikasını uygulayan sektörünün nadir firmalarından birisidir.

Yüksek Performans Garantisi

Yüksek Performans Garantisi


TkyNET hizmetleri için ayrılmış olan son model ve sorunsuz cihazlar ile gerçek performansı hissedeceksiniz!

Sanal dedicated gerçek bir cihazda size ayrılmış olan özel bir alandır. Sanal sunucu gibi düşünebilirsiniz ancak fiziksel sunucu üzerinden sınırsız sayıda sanal sunucu oluşturabilirsiniz veyatta ana sunucu üzerinden çok yüksek boyutlu işlemler yapabilirsiniz.
Fiziksel sunucu gerçek bir cihazdır. Sanal sunucu gibi düşünebilirsiniz ancak fiziksel sunucu üzerinden sınırsız sayıda sanal sunucu oluşturabilirsiniz veyatta ana sunucu üzerinden çok yüksek boyutlu işlemler yapabilirsiniz. Fiziksel sunucu içersinde yüzlerce veyatta binlerce hosting barındırabilir. Oyun sunucuları barındırabilir veyatta devasa hitli internet sitenizi tek başına barındırabilirsiniz. Fiziksel sunucu ile mobil uygulama barındırabilirsiniz veyatta hosting, sanal sunucu ve vps satışı yapabilirsiniz.
Serverius, Voxility ve ddos-guard ile yurt dışı 2000G yurt içi tekil saldırılara karşı 500G koruma sunmaktayız. Mikrotik ve çeşitli cihazlar ise hizmetinize göre özel firewall rules geliştirmesi yapılmaktadır. Bu hizmet ücretsiz ancak komplike bir yapı kuracaksanız bunun için özel teklif almanızda fayda bulunmaktadır.
Aralarında tek ve en önemli fark sana dedicated yönetim paneli TkyNET müşterileri için özel olarak geliştirilmiş olan kontrol panelidir. Fiziksel sunucularımızda ise isteğe göre değişmektedir ancak wmware ile yönetilme ayrıcalığıdır. Sanal dedicated hizmetleri dünyada sadece TkyNET sisteminde bulunmaktadır.
TkyNET üzerindeki kiralık sanal dedicated sayfası üzerinden size en uygun paketi seçerek satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Satın alım sonrasında ortalama 30 saniye ile 1 dakika arasında hizmetiniz aktif edilerek sizlere sistem üzerinden otomatik olarak teslim edilmektedir.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı