Fiziksel Sunucu

Fiziksel sunucu satın al, fiziksel sunucu kirala ve yüksek performanslı donanım ve ddos korumasının verdiği güveni ve kesintisiz bir hizmetinin tadını çıkarın
Gelişmiş ve tamamen ücretsiz yönetim paneli Yüksek performanslı yeni nesil cihazlar
  • M2 SSD Yüksek Hızda NVMe SSD
  • Altyapı Yedekli Altyapı
  • CPU Yüksek Güçte CPU
TkyNET Fiziksel Sunucu
Ürün Adı Disk Alanı CPU Ram IP Fiyat
IBM M2 X3550 IBM M2 X3550
1TB SAS Disk Alanı
2x Intel® Xeon® X5660 24 CPU İşlemci
128 GB Ram
Opsiyonel Ip Adresi
2.499,00 ₺ / ay
Satın Al
IBM M3 X3550 IBM M3 X3550
1TB SAS Disk Alanı
2x Intel® Xeon® X5670 24 CPU İşlemci
186 GB Ram
Opsiyonel Ip Adresi
2.899,00 ₺ / ay
Satın Al

İşletmenizi Büyütmek İçin İhtiyacınız Olan Tüm Özellikler

Kontrol Sizde! Dilediğiniz Gibi Paketlerinizi Yönetebilirsiniz!

Yüksek Hızlı İşlemci

Yüksek Hızlı İşlemci


XEON işlemciler ile Bireysel hostinglerimizde ve reseller hostinglerimizde yüksek verim elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlandırma

Uygun Fiyatlandırma


TkyNET hizmetlerinde en uygun fiyat politikasını uygulayan sektörünün nadir firmalarından birisidir.

Yüksek Performans Garantisi

Yüksek Performans Garantisi


TkyNET hizmetleri için ayrılmış olan son model ve sorunsuz cihazlar ile gerçek performansı hissedeceksiniz!

Fiziksel sunucu gerçek bir cihazdır. Sanal sunucu gibi düşünebilirsiniz ancak fiziksel sunucu üzerinden sınırsız sayıda sanal sunucu oluşturabilirsiniz veyatta ana sunucu üzerinden çok yüksek boyutlu işlemler yapabilirsiniz.
Fiziksel sunucu gerçek bir cihazdır. Sanal sunucu gibi düşünebilirsiniz ancak fiziksel sunucu üzerinden sınırsız sayıda sanal sunucu oluşturabilirsiniz veyatta ana sunucu üzerinden çok yüksek boyutlu işlemler yapabilirsiniz. Fiziksel sunucu içersinde yüzlerce veyatta binlerce hosting barındırabilir. Oyun sunucuları barındırabilir veyatta devasa hitli internet sitenizi tek başına barındırabilirsiniz. Fiziksel sunucu ile mobil uygulama barındırabilirsiniz veyatta hosting, sanal sunucu ve vps satışı yapabilirsiniz.
Serverius, Voxility ve ddos-guard ile yurt dışı 2000G yurt içi tekil saldırılara karşı 500G koruma sunmaktayız. Mikrotik ve çeşitli cihazlar ise hizmetinize göre özel firewall rules geliştirmesi yapılmaktadır. Bu hizmet ücretsiz ancak komplike bir yapı kuracaksanız bunun için özel teklif almanızda fayda bulunmaktadır.
100Mbit internet erişimi, 1Gbps port kullanımı. Ve /29 ipv4 adresi ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Trafik ücreti veyatta kurulum ücreti 1u ile 3u arasındaki sunucularınızda istenmez kabin kiralama hizmetlerinde kurulum ücreti alınmaktadır.
TkyNET üzerindeki kiralık fiziksel sunucu sayfası üzerinden size en uygun paketi seçerek satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Satın alım sonrasında ortalama 3 ile 6 saat arasında hizmetiniz aktif edilerek sizlere sistem üzerinden otomatik olarak teslim edilmektedir. Satın alım sonrasında kurulum esnasında bekletilen süre size otomatik olarak geri eklenmektedir.
27.06.2021

Ücretsiz /29 - IPv4

Kiralık sunucularımızda önceden ücretsiz olarak sadece bir ip adresi veriyorduk ancak artık ücretsiz olarak /29 ipv4 ücretsiz olarak teslim etmekteyiz.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı