TeamSpeak3 Bireysel

Ts3 satın al gelişmiş kontrol paneli anında teslimat kesintisiz hizmet ucuz ts3 kirala ve yüksek DDoS koruması gibi ayrıcalıkların tadını çıkar!
Gelişmiş ve tamamen ücretsiz yönetim paneli Yüksek performanslı yeni nesil cihazlar
  • M2 SSD Yüksek Hızda NVMe SSD
  • Altyapı Yedekli Altyapı
  • CPU Yüksek Güçte CPU
TkyNET TeamSpeak3 Bireysel

29,90 ₺ Ücretle Yatqalı Full Erişimli TeamSpeak3 Sahibi Olmaya Ne Dersin?

Eşsiz Sunucu Özellikleri

Kolay Kullanım Paneli

Kolay Kullanım Paneli


Sunucunuzu yönetmek otomasyon paneli ile artık çok kolay.

DNS Hizmeti

Hazır Yedekler


Bir çok size özel hazırlanmış teamspeak3 yedeğini tek tıkla kurabilirsiniz

%100 DDoS Koruması

%99 DDoS Koruması


Özel firewall sistemimiz ile tüm saldırılara karşı koruma altındasınız.

Kolay Kullanım Paneli

7/24 Destek


TkyNET görevlileri her sorunda 7/24 yanınızda!

DNS Hizmeti

WEB DNS Hizmeti


Sunucunuzu yönetmek otomasyon paneli ile artık çok kolay.

%100 DDoS Koruması

Kullanıcı Yönetimi


Sunucunuzdaki tüm kullanıcıları tek tıkla yönetebilirsiniz.

Ödemenizi yaptıktan sonra dakikalar içerisinde kurulup müşteri panelinizde aktif olacaktır.
Yurt dışı açık şekilde %99 blacklist korumalı TeamSpeak3 sunucuları sağlamaktayız.
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır. Detaylı Bilgi için Destek Talebi oluşturunuz.
Kullanımı kolay olarak sağladığımız TS3 WEB Panel Hizmetimizi Siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sağlamaktayız. Müşteri Panelinize girip Kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Teamspeak3 (sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.
TeamSpeak3 discord, skype ve raidcall gibi toplu sesli iletişim programıdır. İnsanların kurduğu sunuculara, diğer kullanıcıların da katılmasıyla ve sunucu içerisindeki odalarda sesli, yazılı iletişim kurmaları yoluyla kullanılır. TeamSpeak3 daha çok toplulukların, arkadaşların, oyun takımlarının ve e-spor takımlarının kullandığı sektörünün en yüksek ses kalitesini veren profesyonel sesli görüşme programıdır.
Ts3, asıl adı TeamSpeak3 olan bir toplu sesli iletişim programıdır. TeamSpeak3 türkçe açılımı ise takım konuşmasıdır. TeamSpeak3 Sonundaki 3 rakamı ise TeamSpeak3 uygulamasının sürümünü temsil etmektedir.
Bir topluluk sunucusuna veyatta bireysel TeamSpeak3 sunucunuza giriş yaparak odaların bulunduğu kısımda farenin sağ kısmına tıklayın. Açılan sekmeden Create Channel seçeneğine basın ve açılan bölümdeki Name kısmına oda ismini, Password kısmına eğer odanızın şifreli bir oda olmasını istiyorsanız oda şifresini, Topic kısmına oluşturacağınız odanın takma ismini, Description kısmına ise oluşturacağınız odanın açıklamasını belirtmeniz gerekmektedir. Belirtilen alanları doldurduktan sonra aşşağıda bulunan OK seçeneğine basmanız durumunda oda otomatik olarak oluşturalacaktır.
TkyNET üzerinden satın aldığınız müzik botunu ürünlerim bölmesinden yönetme bölmüne giriş yapın. Yönetim paneline giriş yaptıktan sonra sinusbot paneline giriş yap kısmına tıklayın açılan sayfadaki kullanıcı adı ve şifre bölmüne yönetim sayfasından tedarik ettiğiniz kullanıcı adını ve şifreyi girin ve giriş yap seçeneğine tıklayın. Açılan sinusbot yönetim sayfası üzerinden müzik botunuzu TeamSpeak3 adresinize kolayca getirebilirsiniz. Bu anlatımda yeterli olmadıysa TkyNET destek sistemi üzerinden talep açarak doğrudan müzik botunuzun ayarlı şekilde TeamSpeak3 sunucunuza giriş yaptırılmasını isteme hakkınız bulunmaktadır.
Bilgisayarınıza indirdiğiniz TeamSpeak3 uygulamasını açın sol üstte bulunan Connections kısmına tıklayın. Açılan sayfadan Connect kısmına tıklayın ve tekrar açılan farklı pencerede bulunan Server nickname or adress: kısmına TeamSpeak3 topluluk sunucusunun ip adresini girin. Bağlantı bölmüne yazdığınız ip adresindeki topluluk sunucusunda bir şifre var ise bağlantı kısmındaki Password kısmına TeamSpeak3 topluluk sunucusu şifresini girin ve aşşağıda bulunan Connect seçeneğine tıklayın.
TkyNET üzerindeki ses sunucular bölmünden TeamSpeak3 Bireysel sayfasına giriş yaparak gerekli bilgileri TkyNET firması ile paylaştıktan sonra anında TeamSpeak3 satın alabilirsiniz. Satın alımın hemen ardından ürününüz aktif edilir ve TeamSpeak3 web panel üzerinden kolayca yönetmeye başlarsınız. Satın aldığınız teamspeak3 sunucunuza TeamSpeak3 web panel üzerinden kolayca yedek yükleyebilir, yönetebilir ve bir çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.
TkyNET üzerindeki TeamSpeak3 türkçe dil paketlerinden her hangi birini tek tıkla indirebilir ve anında TeamSpeak3 uygulamanızdaki tüm yazıları kolaylıkla türkçe yapabilirsiniz.
TkyNET üzerindeki müşteri panelinizden satın aldığınız TeamSpeak3 suncusuna yönetme sayfası üzerinden TeamSpeak3 indir kısmı üzerinden tek tıkla TeamSpeak3 indirebilirsiniz ve programı anında açıp satın aldığınız topluluk sunucusuna rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.
TeamSpeak3 nasıl kullanılır sorusu birçok insanın internet üzerinden cevap aradığı bir sorudur. Popüler sesli sohbet uygulamalarından biri olan TeamSpeak3 kullanımı kolay sade bir arayüze sahiptir ancak uygulamayı kullanmaya yeni başlayanlar ne yapacaklarını bilemiyor olabiliyorlar. Bu yazımızda sizlere TeamSpeak3 nasıl kullanılır, TeamSpeak3 kullanım rehberi konularından bahsedeceğiz.Teamspeak3 uygulamasının kullanımı çok basittir. Durum çubuğunda (TeamSpeak3 yazısının altında) yer alan Connections yazısına tıkladığınızda karşınıza 5 farklı seçenek çıkacaktır. Bunlar sırasıyla Bağlan, Mevcut Sunucuyla Bağlantını Kes, Tüm Sunucularla Bağlantını Kes, Sunucu Listesi ve Uygulamayı kapat anlamına gelmektedir. Bunlardan ihtiyacınız olanı kullanmak için o yolu takip etmeniz yeterlidir. Ayrıca yazıların yanında yazan kısayolları da kullanabilirsiniz.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı