TkyNET Üyelik İptal Ve İade Sözleşmesi
İPTAL VE İADE SÖZLEŞMESİ METNİ
  1. Hizmetinizde ciddi derecede oluşmuş herhangi bir hata veyatta hata gurubu olduğu zaman hizmetinizden kullanılan sürenin bedeli kesilerek iade edilir.
  2. Koşulsuz şartsız aldığınız hizmetten memnun kalmamanız durumunda veyatta fikrinizin değişmesi durumunda 48 saat içersinde site bakiyesi olarak iade talep etme hakkına sahipsinizdir(Bu sözleşmeye sadece hosting, counter-strike, teamspeak3, sinusbot diğer hiç bir hizmetten firma taraflı sorun oluşmadığı sürece iade alamaz ve talep edemessiniz).
  3. Ürününüz tky.net.tr yönetimi tarafından suspend edilip bu suspendin sizden kaynaklı değilde tky.net.tr tarafından kaynaklanması durumunda iade alma hakkına sahipsiniz.
  4. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
  5. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise herhangi bir iade talebinde bulunamazsınız.
  6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 48 saat içersinde içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de kullanım bedeli çıkartılarak belirlenen tutar Alıcı’ya iade edilmek zorundadır
  7. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.  
  8. Satın aldığınız ürünün kendi kullanım sözleşmesini & kurallarını ihlal etmeniz durumunda koşulsuz şartsız tky.net.tr yöneticileri ürünüzü iptal ederek iade yapmama hakkına sahiptir.
  9. tky.net.tr üyeliğiniz ile 3 ay içersinde maksimim 2 defa iade talep etme hakkınız bulunmaktadır. Daha fazla talep istemeniz durumunda tky.net.tr bu isteğinizi onaylayabilir veyatta kabul etmeyebilir. Böyle bir limitleme uygulanma nedeni sistemde meydana gelebilecek mantık hatalarının önüne geçmeye çalışmamızdır.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı