CS 1.6 Maç Serveri

CS 1.6 Maç serveri kirala ve 1000FPS ve dünyada tek maç botu ve maç paneli ile tek tıkla serverinizi kurun ve yönetin. CS 1.6 Serveri kiralamanın doğru adresi.
Gelişmiş ve tamamen ücretsiz yönetim paneli Yüksek performanslı yeni nesil cihazlar
  • M2 SSD Yüksek Hızda NVMe SSD
  • Altyapı Yedekli Altyapı
  • CPU Yüksek Güçte CPU
TkyNET CS 1.6 Maç Serveri
Ürün Adı Kişi Sayısı Süre Fiyat
30+2 Maç Server - 2 30+2 Maç Server - 2
32 Kişi Sayısı
1 Ay Süre
49.90 ₺ / Ay
Satın Al
30+2 Maç Server - 13 30+2 Maç Server - 13
32 Kişi Sayısı
1 Ay Süre
49.90 ₺ / Ay
Satın Al

TkyNET'nden Counter Strike 1.6 Server Kiralama Avantajları

Hazır Eklentiler

TkyNET hazır eklentiler ile hiç bir bilgi gerekmeksizin tek tıkla onlarca eklentiyi aktif edebilir veyatta silebilirsiniz

Otomatik Kurulum

Satın alım işlemini gerçekleştirdikten sonra hizmetiniz anında aktif edilir ve siz tek tıkla yönetebilirsiniz

İletişim

TkyNET ekibi ile 7/24 müşteri paneli üzerindeki destek sisteminden tüm soru ve sorunlarınızı bildirebilir & yardım alabilirsiniz.

Yüksek Performans

TkyNET son model cihazları sayesinde tüm hizmetlerinde en yüksek performansı garanti etmektedir.

Hile Koruması

TkyNET ReHLDS ve bir çok modül ile geliştirilmiş olan hile koruması sistemini bünyesinde tutmaktadır. TkyNET guard ile hileyi minimuma indiriyoruz

Gelişmiş Panel

TkyNET müşterileri için geliştirilmiş olan counter-strike 1.6 yönetim paneli ile tüm işlemlerinizi tek tıkla yapabilirsiniz

TkyNET üzerinden satın aldığınız cs 1.6 maç serveri ürününün yönetim paneli üzerinde bulunan cs 1.6 indir seçeneğini kullanarak tek tıkla cs 1.6 indirmeye başlayabilirsiniz.
CS 1.6 ilk olarak bir Half-Life modu olarak ortaya çıkan Counter-Strike, Valve'ın 9 Kasım 2000 yılında satın almasıyla beraber ana oyun haline gelmiştir.
Counter-Strike 1.6 bir çok platformdan indirilebilir olduğu için her platformda ayrı bir boyuta sahiptir ancak genel olarak 300mb ila 600mb arasında bir alan kaplamaktadır.
Space tuşuna devamlı basılı tutarak mouseninde durmadan doğru yöne haraket ettirilmesi ila bunny yapılabilir. Bunny özelliği kapalı olan sunucularda bunny yapmak imkansız durumdadır.
Satın aldığınız cs 1.6 serverine cs 1.6 programı üzerinden consol ekranını açarak connect seklinde giriş yapabilirsiniz.
Oyun içersinden consol ekranına giriş yaparak 'password şifre' şeklinde şifreli cs 1.6 sunucusuna giriş yapabilirsiniz.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek Hattı